Moderní kulatá krbová kamna Pisa RLU s možností osazení dodatečné akumulace vyniknou v každém interiéru.
| Výrobce | Haas + Sohn |
| Kód produktu | 0429112710000 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Moderní ocelová krbová kamna PISA RLU jsou mají tvar válce, takže je můžete umístit jak k rovné stěna, tak do rohu místnosti. Snadno tak kamna sladíte s vaším interiérem, kde mohou krásně vynikat.
Kamna PISA RLU jsou vhodná do nízkoenergetických a pasivních domů. Díky uzavíratelnémi centrálnímu přívodu externího vzduchu do topeniště není spotřebováván vzduch z interiéru - kamna mají certifikaci RLU na plynotěsnost - a také nedochází k tepelným ztrátám.
Velké zaoblené sklo dvířek je na vnitřní straně oplachováno přívodem sekundárního vzduchu, což zabraňuje usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami, na dně je rošt s popelníkem.
Regulace hoření je pomocí automatické regulace na principu kapilární klapky. Ovládacím prvkem pod dvířky si nastavíte požadovaný výkon. Přísun sekundřáního vzduchu je pak automaticky řízen kapilární klapkou umístěnou na zadní stěně kamen.
Dvířka se otvírají pomocí nerezového madla po celé výšce dvířek a jsou vybavena automatickým dovíráním - stačí dvířka pustit a sama se zaklapnou.
Konstrukce kamen umožňuje zapojení horního nebo zadního odvodu spalin.
Do horní části kamen nad ohniště lze doplnit akumulační sadu (70 kg) pro prodloužení doby sálání tepla v době po vyhasnutí ohně.
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 5,0 kW |
| Maximální výkon: | 5,4 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 97,0 m3 |
| Účinnost: | 87,0 % |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 1 268,0 mm |
| Hmotnost: | 122,0 kg |
| Maximální délka polen: | 33,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 1,3 kg |
| Dodatečná akumulace: | Ano |
| Hmotnost akumulačních prvků: | 70,0 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 100,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr (š./v./hl.): | 460/1441/488 |