Krbová kamna Pinerolo - Woodstone Prestige jsou vhodná pro nízkoenergetické domy.
| Výrobce | Haas + Sohn |
| Kód produktu | 0429415600000 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Moderní krbová kamna PINEROLO - Woodstone Prestige s terciálním spalováním mají tvar kvádru. Černý ocelový korpus je na bocích a horní desce doplněn o masivní obklad z přírodního hladkého pískovce Woodstone Prestige , který má akumulační schopnosti. Kamna mají regulovatelný výkon 3 - 6,4 kW a jsou proto vhodná pro nízkoenergetické domy.
Ohniště kamen je vyloženo šamotovými tvarovkami, na dně je rošt s popelníkem. Primární vzduch přichází pod rošt, sekundární vzduch oplachuje sklo a terciální vzduch v zadní části kamen zajišťuje
dopalování zbytkových částic. Vzduch přichází do kamen přírubou pr. 100 mm v zadní části kamen
a jeho množství a intenzita hoření je regulováno jedním ovládacím prvkem Easy Control na boční straně kamen. Tento přívod vzduchu je možné zcela uzavřít, aby nedocházelo k tepelným ztrátám.
Vývod kouřovodu pr. 150 mm je volitelný - horní nebo zadní.
Dvířka je možné pro přikládání zaaretovat v otevřené poloze a pohodlně tak přiložit dávku paliva,
Dvířka mají tříbodové zavírání, které zajišťuje dokonalou těsnost.
Ve spodní části je otevřený prostor pro uložení dřeva.
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel+pískovec |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 6,0 kW |
| Maximální výkon: | 6,4 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 115,0 m3 |
| Účinnost: | 82,0 % |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 781,0 mm |
| Hmotnost: | 179,0 kg |
| Maximální délka polen: | 33,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 1,5 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 100,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr v mm (š./v./hl): | 540/1004/524 |