Krbová kamna Phoenix s širokým ohništěm a ocelovým zásobníkem na dřevo.
| Výrobce | Ambi Fire |
| Kód produktu | 009A+ |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Krbová kamna PHOENIX jsou moderní ocelová kamna s širokým ohništěm, designovým prosklením
a praktickým zásobníkem na dřevo v černé barvě.
Regulovatelným výkonem 4 - 10 kW vytopí i rozměrnější domy.
Velké moderní potištěné sklo dvířek je na vnitřní straně oplachováno přívodem sekundárního vzduchu, což zabraňuje usazování nečistot. Masivní spalovací komora na polena dlouhá až 50 cm je vyložena světlými žárobetonovými tvarovkami, dno je plné bez roštu.
Dveře mají dvouzámkové uzavírání, které zajišťuje lepší těsnost dvířek.
Regulace primárního a sekundárního přívodu vzduchu je jedním ovládacím prvkem pod dvířky.
Díky centrálnímu přívodu externího vzduchu do topeniště není spotřebováván vzduch z interiéru. Novinkou je speciální klapka pro podporu roztápění , tzv. Bypass.
Kouřovod pr. 150 mm se zapojuje pouze nahoru.
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 8,3 kW |
| Maximální výkon: | 10,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 180,0 m3 |
| Účinnost: | 77,7 % |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Hmotnost: | 280,0 kg |
| Maximální délka polen: | 50,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 2,5 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 100,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměry (š./v./hl.): | 690/906/570 |