Litinová krbová kamna PEPPA - tmavě zelený smalt od firmy LEDA s oblými dvířky .
| Výrobce | Leda |
| Kód produktu | 1003-02301 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
PEPPA - tmavě zelený smalt jsou jedinečná moderní litinová krbová kamna kulatého tvaru od firmy Leda, která vychází z modelu speciálních akumulačních kamen Colona.
Kamna Peppa jsou ale menšího průměru a bez vnitřních šamotových tahových přepážek v horní části. Kamna Peppa mají výkon 4 kW a jsou tak vhodná pro nízkoenergetické domy !
Tělo krbových kamen Peppa je z litiny, která je povrchově ošetřena tmavě zeleným smaltem .
Horní deska kamen je standartně v černém laku.
Ohniště je vyloženo vermikulitovými tvarovkami, které odráží teplo zpět do ohniště, tím se zvyšuje spalovací teplota a snižují emise. Dno kamen je plné, bezroštové, na dně je speciální šamot
Oblouková dvířka s izolačním dvojitým sklem (vnější sklo je oblé, vnitřní sklo rovné) jsou po krajích designově podtmavena a jsou vybavena samozavíracím mechanismem.
Kouřovod pr. 130 mm je standartně nahoru, příruba pro napojení externího spalovacího vzduchu
pr. 100 mm je spodní nebo zadní.
Kamna lze také doplnit otočnou podložkou s hrdlem a díky tomu můžete kamna pohodlně otáčet v interiéru až o 360° a vidět tak oheň ze všech stran.
Volitelné příslušenství: otáčecí podložka
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | litina |
| Provedení: | barevný smalt |
| Nominální výkon: | 4,0 kW |
| Maximální výkon: | 6,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 120,0 m3 |
| Účinnost: | 81,0 % |
| Průměr odkouření: | 130 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Hmotnost: | 250,0 kg |
| Maximální délka polen: | 25,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 1,2 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 100,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr v mm (š./v./hl.): | 394/1311/394 |