Krbová kamna PARLA T 3S - keramika s třístranným prosklením, na štíhlé noze.
| Výrobce | Romotop |
| Kód produktu | PARYETG 10 |
| Dostupnost | 4-6 týdnů |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Krbová kamna PARLA T 3S - keramika jsou kamna s třístranným prosklením, na štíhlé noze, s keramickou horní deskou. Barvu keramiky si můžete vybrat ze 16-ti barevných odstínů .
Kamna PARLA T 3S jsou vhodná do nízkoenergetických staveb.
Díky třem sklům a také možnosti otočit kamna doleva nebo doprava a zaaretovat je v požadované poloze uvidíte oheň z libovolného místa, Otáčení kamen je možné pouze při horním napojení kouřovodu.
Díky centrálnímu přívodu externího vzduchu do topeniště není spotřebováván vzduch z interiéru. Konstrukce kamen umožňuje zapojení horního nebo zadního odvodu spalin. Čení sklo dvířek
i boční dvojitá skla jsou na vnitřní straně oplachována přívodem sekundárního vzduchu, což zabraňuje usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami, na dně je pevný rošt s popelníkem. Regulace primárního a sekundárního přívodu vzduchu je jedním ovládacím prvkem pod dvířky.
Na dřevěnou nebo vinylovou podlahu můžete položit před kamna přísuvné obloukové sklo tl. 6 mm, které ochrání podlahu před poškozením.
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel+keramika |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 6,0 kW |
| Maximální výkon: | 7,8 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 180,0 m3 |
| Účinnost: | 79,0 % |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 921,0 mm |
| Hmotnost: | 123,0 kg |
| Maximální délka polen: | 30,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 1,8 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 125,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměry (š./v./hl.): | 471/1052/431 |