Krbová vložka Panorama Insert s moderním čelním prosklením je vhodná pro středně velké domy.
| Výrobce | Heta |
| Kód produktu | 81010040 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Ocelová krbová vložka Heta Panorama Insert s rovným čelním prosklením s moderním podtmaveným sklem představuje účinné a ekologii nezatěžující vytápění.
Je vyrobena ve stylovém, minimalistickém designu se zcela hladkou přední částí. Velké sklo umožňuje krásný pohled na tančící plameny. Jedná se o krbovou vložku vyvinutou na nejmodernějších a nejpokročilejších spalovacích principech.
Samozřejmostí je spalování dřevoplynů, velice účinné oplachy skla vzduchem proti usazeninám a přívod vzduchu z exteriéru (pomocí volitelného adaptéru). Zaujme široká bezroštová spalovací komora pro velká polena až 50 cm , vystýlka z vermikulitu a regulovatelný výkon 3 – 9 kW. Regulace hoření je jedním ovládacím prvkem pod dvířky.
Volitelné příslušenství: adaptér pro napojení externího vzduchu - spodní (v ceně KV), adaptér pro napojení externího vzduchu - zadní (1520,-Kč vč. DPH).
Možnost dodání krbové vložky včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | Ocel |
| Prosklení: | Rovné |
| Nominální výkon: | 6,5 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 180,0 m3 |
| Účinnost: | 80,0 % |
| Obrat paliva/hodinu: | 1,9 kg |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Hmotnost: | 116,0 |
| Maximální délka polen: | 50,0 cm |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 100,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr v mm (š./v./hl): | 778/647/437 |