Malta Ortner Versetzmortel/20 kg pro stavbu šamotových ohnišť a šamotových tahů.
| Výrobce | Ortner |
| Kód produktu | OR-1100005 |
| Dostupnost | do týdne |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Malta Ortner Versetzmortel/ 20 kg je malta s hydraulicko-keramickou vazbou určená pro stavbu šamotových ohnišť a šamotových tahů akumulačních kamen.
Je vhodná také pro konstrukce bez vzduchové mezery a pro stavbu ohnišť Ortner.
Teplota použití 1200°C.
Doba zpracovatelnosti je 75 minut, Pro dosažení optimální pevnosti je potřeba, aby kamna prošla teplotním vypálením nad 700°C.
Doporučení: Malta se musí předem za sucha promíchat !
| Vazba: | hydraulicko-keramická |
| Teplota použití: | 1 200,0 °C |
| Doba zpracovatelnosti: | 75,0 min. |
| Balení: | 20,0 kg |
| Barva obalu: | červená |
| Zrnitost v mm: | 0-1,5 |
| Spotřeba vody: | 0,22 l/ kg |
| Tloušťka vrstvy: | max. 25 mm |
| Spotřeba pro 1 mm vrstvu: | 1,1 kg/m2 |