Žáruvzdorné lepidlo Ortner Orfix 10 /20 kg pro lepení tahového systému Ortner KMS.
| Výrobce | Ortner |
| Kód produktu | OR-1100008 |
| Dostupnost | do týdne |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Žáruvzdorné lepidlo Ortner Orfix 10 / 20 kg s chemickou vazbou pro lepení a utěsnění tahového systému Ortner KMS. Lepidlo má černou barvu, je odolné vůči kyselinám.
Teplota použití 1200°C.
Doba zpracovatelnosti je 45 minut,
| Vazba: | chemická |
| Teplota použití: | 1 200,0 °C |
| Doba zpracovatelnosti: | 45,0 min. |
| Balení: | 20,0 kg |
| Spotřeba vody: | 0,17 l/ kg |
| Tloušťka vrstvy: | max. 7 mm |
| Spotřeba pro 1 mm vrstvu: | 1,1 kg/m2 |
| Poměr míchání: | 4 odměrky/100 ml vody |
| Vydatnost balení: | cca na 600 kg KMS |