Ortner Litý šamot 1000x500x25 mm pro akumulační stavby.
| Výrobce | Ortner |
| Kód produktu | OR-1200002 |
| Dostupnost | 2 týdny |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Ortner Litý šamot 1000x500x25 mm se vyznačuje extrémně vysokou tepelnou
vodivostí. Tím se dosahuje vyšších povrchových teplot a obestavba krbu nebo kamen
má rychlejší náběh a vyšší výkon na m2.
Desky jsou vhodné pro stavbu plášťů těžkých akumulačních staveb a hypokastů.
Zpracování desek: desky se dají lámat lamačkou nebo řezat vodní pilou, vrtat,
frézovat. Hrubá strana desky patří dovnitř obestavby.
Na lepení desek doporučujeme lepidlo Ortner Haftmortel Original + desky sešroubovat.
| Hmotnost: | 28,0 kg |
| Objemová hmotnost: | 2 200,0 kg/m3 |
| Teplota použití: | 450,0 °C |
| Rozměr v mm (dl./v./tl.):: | 1000/500/25 |
| Tepelná vodivost při 35°C:: | 1,33 W/mK |
| Tepelná kapacita desky při 70°: | 0,8 kWh/m2 |