Lepidlo Ortner Haftkleber/20 kg ke stavbě pláště
krbu a sálavých kamen.
| Výrobce | Ortner |
| Kód produktu | OR-1100003 |
| Dostupnost | do týdne |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Lepidlo Ortner Haftkleber / 20 kg je lepicí malta šedé barvy s hydraulickou vazbou
určené pro stavbu plášťů sálavých krbů a akumulačních kamen. Teplota použití max. 600°C.
Doba zpracovatelnosti je 8 minut, proto rozmíchávejte po malých dávkách, které stihnete použít.
Doporučení: Lepidlo se musí předem za sucha promíchat !
| Vazba: | hydraulická |
| Teplota použití: | 600,0 °C |
| Doba zpracovatelnosti: | 8,0 min. |
| Balení: | 20,0 kg |
| Barva obalu: | oranžová |
| Zrnitost v mm: | 0-1,2 |
| Spotřeba vody: | 0,23 l/ kg |
| Spotřeba pro 1 mm vrstvu: | 1,5 kg/m2 |
| Tloušťka vrstvy: | max. 30 mm |