Kamnářská bílá omítka Ortner Hafnermeister/20 kg
s teplotní odolností 600°C.
| Výrobce | Ortner |
| Kód produktu | OR-1100015 |
| Dostupnost | do týdne |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Kamnářská omítka Ortner Hafnermeister/20 kg je hydraulická armovací a současně finální omítka přírodně bílé barvy, s tepelnou odolností 600°C a zrnitostí 0-1 mm.
Lze ji nanášet až do vrstvy 20 mm . Je také výborným základem pro všechny finální a špachtlovací
omítky Ortner !
Doporučení: Směs za sucha promíchat. Pro stabilní vlastnosti a aktivaci složek rozmíchávat
3 minuty s pitnou vodou.Pro prodloužení doby zpracování lze použít Zpomalovač tuhnutí.
| Vazba: | hydraulická |
| Teplota použití: | 600,0 °C |
| Doba zpracovatelnosti: | 15,0 min. |
| Balení: | 20,0 kg |
| Barva obalu: | zelená |
| Zrnitost v mm:: | 0-1 |
| Spotřeba vody:: | 0,24 l / 1 kg |
| Vydatnost balení: | asi 16 m2 |
| Max. síla vrstvy:: | 20 mm |
| Spotřeba pro 1 vrstvu: | 1,2 kg/m2 |