Opravná malta Ortner Feuermortel/1kg pro opravu poškozených částí ohnišť.
| Výrobce | Ortner |
| Kód produktu | OR-1100013 |
| Dostupnost | skladem |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Opravná žáruvzdorná malta Ortner Feuermortel/ 1 kg je malta béžové barvy s chemickou vazbou určená pro trvalou opravu poškozených částí šamotových ohnišť .
Teplota použití 1200°C. Doba zpracovatelnosti je 20 minut,
Doporučení: Malta se musí předem za sucha promíchat ! Potom smíchat s čistou vodou a nechat
asi 2 minuty odstát a znovu promíchat a potom aplikovat . Asi 4 hodiny po aplikaci je možné
pomalu najíždět na provozní teplotu.
| Vazba: | chemická |
| Teplota použití: | 1 200,0 °C |
| Doba zpracovatelnosti: | 20,0 min. |
| Balení: | 1,0 kg |
| Zrnitost v mm: | 0-1,2 |
| Spotřeba vody: | 0,23 l/ kg |
| Tloušťka vrstvy: | max. 30 mm |
| Spotřeba pro 1 mm vrstvu: | 1,4 kg/m2 |