Kamnářská bílá omítka Ortner Diamantputz 0-1 mm/20 kg
pro omítání velkých ploch.
| Výrobce | Ortner |
| Kód produktu | OR-1101010 |
| Dostupnost | do týdne |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Kamnářská omítka Ortner Diamantputz 0-1 mm/20 kg je hydraulická finální omítka jasně bílé barvy, vhodná pro omítání velkých ploch, s tepelnou odolností 150°C.
Omítka je odolná proti otěru. Lze ji nanášet až do vrstvy 8 mm .
Doba zpracovatelnosti je cca 90 minut, takže je možné ji nechat rozmíchanou v kbelíku delší dobu.
Výmalba již není nutná.
Doporučení: Směs za sucha promíchat. Pro stabilní vlastnosti a aktivaci složek rozmíchávat
3 minuty s pitnou vodou.
| Vazba: | hydraulická |
| Teplota použití: | 150,0 °C |
| Doba zpracovatelnosti: | 90,0 min. |
| Balení: | 20,0 kg |
| Barva obalu: | fialová |
| Zrnitost v mm:: | 0-1 |
| Spotřeba vody:: | 0,25 l / 1 kg |
| Vydatnost balení: | asi 16 m2 |
| Max. síla vrstvy:: | 8 mm |
| Spotřeba pro 1 vrstvu: | 1,2 kg/m2 |