Malta Ortner Ausbaumortel/20 kg pro stavbu všech částí kamen stavěných klasickou metodou.
| Výrobce | Ortner |
| Kód produktu | OR-1100004 |
| Dostupnost | do týdne |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Malta Ortner Ausbaumortel/ 20 kg je malta s keramickou vazbou určená pro stavbu akumulačních kamen a sporáků klasickou metodou - od vnitřních až po vnější části kamen.
Je vhodná také pro vlepení šamotové vystýlky do ohniště.
Teplota použití 1200°C.
Doba zpracovatelnosti je 24 hodin, Pro dosažení optimální pevnosti je potřeba, aby kamna prošla teplotním vypálením nad 700°C.
Doporučení: Malta se musí předem za sucha promíchat !
| Vazba: | keramická |
| Teplota použití: | 1 200,0 °C |
| Balení: | 20,0 kg |
| Barva obalu: | růžová |
| Zrnitost v mm: | 0-1 |
| Spotřeba vody: | 0,2 l/ kg |
| Tloušťka vrstvy: | max. 25 mm |