Litinová krbová kamna Orion - černý lak jsou vhodná pro malé místnosti !
| Výrobce | Nordpeis |
| Kód produktu | NP-100168 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Krbová kamna Nordpeis ORION - černý lak jsou malá sálavá litinová kamna
klasického designu, s moderním čistým spalováním (CB) , která jsou vhodná pro vytápění malých místností - mají výkon 3 kW (2-6).
Kamna Orion mají litinový plášť, vystýlku z betonových tvarovek Thermotte, na horní desce praktickou varnou plotýnkou a prosklená dvířka. Kamna mají plné dno bez roštu a popelníku, v horní části
je systém trysek pro dohořívání zbytkových částic - tzv. CB systém. Regulace hoření je jedním
kolečkem na spodní části dvířek, dřevěná klika pro otvírání dvířek je odnímatelná .
Kouřovod pr.125 mm lze napojit z horní desky nahoru, ze zadní strany dozadu nebo z boční strany.
Kamna nemají přírubu pro externí sání vzduchu.
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | litina |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 3,0 kW |
| Maximální výkon: | 6,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 80,0 m3 |
| Účinnost: | 84,2 % |
| Průměr odkouření: | 125 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 520,0 mm |
| Hmotnost: | 72,0 kg |
| Maximální délka polen: | 30,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 1,8 kg |
| Varná plotýnka: | Ano |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměry (š./v./hl): | 325/652/510 |