Moderní kachlová krbová kamna Orba - kachle bílá s možností osazení dodatečné akumulace vyniknou v každém interiéru.
| Výrobce | Haas + Sohn |
| Kód produktu | 0435315600000 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Novinka - Moderní oválná krbová kamna ORBA - kachle bílá jsou obložena hladkými moderními keramickými kachlemi, čelní strana je v provedení černý lak. Snadno tak kamna sladíte s vaším interiérem, kde mohou krásně vynikat.
Kamna ORBA jsou vhodná i do nízkoenergetických domů. Díky uzavíratelnémi centrálnímu přívodu externího vzduchu do topeniště není spotřebováván vzduch z interiéru - kamna mají certifikaci RLU na plynotěsnost - a také nedochází k tepelným ztrátám.
Velké zaoblené sklo dvířek je na vnitřní straně oplachováno přívodem sekundárního vzduchu, což zabraňuje usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami, na dně je rošt s popelníkem. Regulace primárního a sekundárního přívodu vzduchu je jedním ovládacím prvkem pod dvířky. Konstrukce kamen umožňuje zapojení horního nebo zadního odvodu spalin.
Do horní části kamen nad ohniště lze doplnit akumulační tvarovky (40 kg) pro prodloužení doby sálání tepla v době po vyhasnutí ohně.
Kamna ORBA jsou v nabídce v provedení kachle matná bílá nebo matná písková.
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel+keramika |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 6,7 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 120,0 m3 |
| Účinnost: | 80,0 % |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 802,0 mm |
| Hmotnost: | 143,0 kg |
| Maximální délka polen: | 33,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 2,0 kg |
| Dodatečná akumulace: | Ano |
| Hmotnost akumulačních prvků: | 40,0 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 100,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr (š./v./hl.): | 523/1220/383 |