Kamnářská omítka OMK-1/25 kg jasně bílé barvy.
| Výrobce | P-D Refractories |
| Kód produktu | OMK-1 |
| Dostupnost | do týdne |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Kamnářská omítka OMK-1/25 kg jasně bílé barvy je minerální směs určená pro
finální povrchovou a dekorativní úpravu kamen, krbů, grilů, pizzerií apod.
Vyznačuje se především stálou, jasně bílou barvou a výbornou přilnavostí prakticky
ke všem savým i méně savým keramickým materiálům.
Omítka se po rozdělání s čistou pitnou vodou a důkladném promíchání nanáší na
suchý, prachu zbavený podklad při teplotě prostředí nad +5°C.
Optimální tloušťka nanášené vrstvy je 3 mm, ale lze ji nanášet i v silnějších vrstvách.
Po krátkém povrchovém zatuhnutí je možné omítaný povrch upravit do konečné
povrchové struktury. Omítka je určena pro teploty do cca 400°C.
Omítka je zcela vytvrzená po 24 hodinách a po této době lze konstrukci tepelně namáhat.
Připravujte vždy jen takové množství směsi, které jste schopni do 30 minut zpracovat.
Tuhnoucí směs lze sice přidáním vody ještě rozmíchat, ale ztrácí tím svoje kvalitativní vlastnosti. Ztvrdlou omítku již nelze dále použít.
| Vazba: | hydraulická |
| Teplota použití: | 400,0 °C |
| Doba zpracovatelnosti: | 30,0 min. |
| Balení: | 25,0 kg |
| Barva obalu: | bílá |
| Zrnitost v mm: | 0-1 |
| Spotřeba vody: | 0,25 l / 1 kg |
| Síla vrstvy: | 3-5 mm |