Kuchyňský sporák Oliver VSP-9170 v barvě antracit
s proskleným ohništěm i troubou.
| Výrobce | KVS Moravia |
| Kód produktu | VSP-9170.00 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Ocelový kuchyňský sporák Oliver VSP-9170 v barvě antracit je sporák menších rozměrů, ale s plnohodnotným topeništěm a troubou.
Výkonem 6,6 kW je velice populární do kuchyní na chaty a chalupy, kde na něm uvaříte, upečete, ale i vyhřejete i obytný prostor sáláním tepla do všech stran.
Topeniště je vyložené šamotovými deskami, na dně je litinový rošt. Pod roštem je snadno vyjíímatelný popelník přes samostatná popelníková dvířka.
Dvířka ohniště i trouby jsou litinová s dřevěnými ručkami.
Pečící trouba o velikosti 300x250x430 mm je na pravé straně a je smaltovaná, takže povrch je odolný proti propálení a snadno se udržuje. Ve dvířkách trouby je integrovaný teploměr pro rychlou a přesnou kontrolu teploty. Součástí dodávky je nerezový rošt do trouby a hluboký pečící plech. Sporák je vybaven mechanickou přepínací klapkou pro vaření nebo vaření a pečení.
Spaliny tak odchází z topeniště rovnou pod plotnou do komínu a nebo pod plotnou a kolem celé pečící trouby a následně v zadní části do komínu.
Vývod kouřovodu pr. 120 mm je uprostřed ocelové varné plotny - horní nebo zadní.
Regulace výkonu sporáku je pomocí otočného kolečka ve spodních dvířkách k popelníku.
Oplach skla topeniště zajišťuje proudění vzduchu přes spodní stranu dvířek, kde je vynechané
těsnění. Toto proudění vzduchu není regulovatelné.
Ve spodní části sporáku je volný prostor pro uložení dřeva.
Součástí dodávky je pohrabáč na popel a rukavice.
Možnost dodání sporáku včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel+litina |
| Nominální výkon: | 6,6 kW |
| Rozsah výkonu: | 8,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 120,0 m3 |
| Účinnost: | 81,5 % |
| Průměr kouřovodu: | 120 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 755,0 mm |
| Trouba: | Ano |
| Provedení: | ohniště vlevo |
| Hmotnost: | 107,0 kg |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Obrat paliva: | 1,8 kg/h |
| Maximální délka polen: | 33,0 cm |
| Rozměr v mm: (š./v./hl.): | 725/850/520 |
| Rozměr trouby v mm: (š./v./hl.: | 300/250/430 |