Krbová kamna Nordby - mastek Denim blue jsou vhodná pro nízkoenergetické domy.
| Výrobce | Haas + Sohn |
| Kód produktu | 0422017560000 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Krbová kamna NORDBY - mastek Denim blue jsou kamna moderního designu, s terciálním spalováním, vhodná pro vytápění menších rodinných domů. Kamna vytopí až 114 m3 (dle tepelné ztráty domu).
Díky uzavíratelnémi centrálnímu přívodu externího vzduchu do topeniště není spotřebováván vzduch z interiéru a nedochází k tepelným ztrátám.
Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami, na dně je rošt s popelníkem.
Sklo dvířek je na vnitřní straně oplachováno přívodem sekundárního vzduchu, což zabraňuje usazování nečistot. Regulace primárního a sekundárního přívodu vzduchu je jedním ovládacím prvkem Easy control z boku kamen. Konstrukce kamen umožňuje zapojení horního nebo zadního odvodu spalin.
Kamna jsou designově doplněna jemným šedým mastkem Denim blue, další varianta je pískovec Woodstone Prestige.
Kamna je možné doplnit boxem na dřevo z levé boční strany kamen.
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel+mastek |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 6,0 kW |
| Maximální výkon: | 6,4 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 113,0 m3 |
| Účinnost: | 80,0 % |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 845,0 mm |
| Hmotnost: | 186,0 kg |
| Maximální délka polen: | 33,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 1,8 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 100,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr (š./v./hl.): | 701/1025/367 |