Teplovodní krbová kamna Nivala - černý plech, béžová dlažba, zlaté kování o výkon 10,1 kW do vody.
| Výrobce | Haas + Sohn |
| Kód produktu | 0432337000000 |
| Dostupnost | 2 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Ocelová teplovodní krbová kamna Nivala s výměníkem - černý plech, béžová dlažba potěší každého, kdo má rád jednoduché zaoblené linie. Černý ocelový korpus s horním obloukem je na bocích ozdoben béžovou dlažbou, kování je zlaté.
Kamna mají celkový výkon 15 kW, z toho 10 kW do vody a cca 5 kW do okolního prostoru.
Ohniště kamen je vyloženo šamotem, na dně je rošt s popelníkem. Primární vzduch přichází
pod rošt, sekundární vzduch oplachuje sklo a terciální vzduch v zadní části kamen zajišťuje
dopalování zbytkových částic. Vzduch přichází do kamen otvorem v zadní stěně pr. 100 mm
a jeho množství je regulováno automatickým regulátorem, který předchází potížím při
případném výpadku elektrického proudu.
Tento model má horní vývod kouřovodu pr. 150 mm.
Do kamen lze doplnit vychlazovací smyčku jako ochranu proti přetopení kamen (volitelné příslušenství).
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel+keramika |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 15,3 kW |
| Teplovodní výměník: | Ano |
| Výkon výměníku: | 10,1 kW |
| Objem vody ve výměníku: | 16,0 l |
| Vytápěcí schopnost: | 268,0 m3 |
| Účinnost: | 85,0 % |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Hmotnost: | 221,0 kg |
| Maximální délka polen: | 33,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 4,1 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 100,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr v mm (š./v./hl): | 621/1231/629 |