Krbová kamna Musca FG elispovitého tvaru, s moderní čelní stranou z podtmaveného skla.
| Výrobce | Ambi Fire |
| Kód produktu | 004B |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Krbová kamna MUSCA FG jsou moderní ocelová kamna elipsovitého tvaru s podtmavenou celoskleněnou čelní stranou a praktickým výsuvným zásobníkem na dřevo. Kamna vyniknou v každém interiéru, můžete je umístit i do středu místnosti.
Regulovatelným výkonem 6-8 kW vytopí i rozměrnější domy.
Velké moderní potištěné sklo dvířek je na vnitřní straně oplachováno přívodem sekundárního vzduchu, což zabraňuje usazování nečistot. Spalovací komora na polena dlouhá až 35 cm je vyložena světlými žárobetonovými tvarovkami, na dně je pevný litinový rošt, dveře mají dvouzámkové uzavírání, které zajišťuje lepší těsnost dvířek. Elegantní černé madlo dvířek je na pravé straně, po celé výšce dveří a je designově upravené tak, aby nerušilo vzhled kamen.
Regulace primárního a sekundárního přívodu vzduchu je jedním ovládacím prvkem pod dvířky. Díky centrálnímu přívodu externího vzduchu do topeniště není spotřebováván vzduch z interiéru.
Kouřovod pr. 150 mm se zapojuje nahoru nebo dozadu.
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 7,6 kW |
| Maximální výkon: | 8,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 210,0 m3 |
| Účinnost: | 75,1 % |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 1 035,0 mm |
| Hmotnost: | 183,0 kg |
| Maximální délka polen: | 35,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 2,3 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 100,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměry (š./v./hl.): | 582/1184/430 |