Moderní litinová krbová kamna Morso 6840 s čistým spalováním
vhodná pro nízkoenergetické domy.
| Výrobce | Morso |
| Kód produktu | 6840 |
| Dostupnost | 2 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 120 měsíců |
Konvekční litinová kamna Morsø 6840 jsou moderní kamna oválného tvaru, která mají ideální velikost a výkon 3 - 6 kW pro vytápění menších prostor a nízkoenergetických domů.
Oblé litinové dveře jsou vybaveny samočinným zavíráním a osazeny elegantní rukojetí, která zůstává chladná i za provozu kamen. Velké prosklení poskytuje nádherný pohled na tančící plameny.
Pro udržení čistého skla vyvinula firma Morsø technologii využívající k oplachu skla předehřátý sekundární vzduch. Primární a sekundární vzduch se reguluje na čelní straně kamen, terciální vzduch je přiváděný přes zadní stěnu a je přednastaven z výroby.
Kamna mají možnost napojení externího přisávání vzduchu ze zadní strany. Pro spodní napojení je nutné objednat adaptér (5 800-Kč s DPH).
Kamna jsou vybavena pohyblivým roštem a popelníkem Ohniště je vyloženo vermikulitovými tvarovkami. Kouřovod pr. 120 mm je možné napojit nahoru nebo dozadu.
Díky vysoké teplotě ve spalovací komoře shoří všechny plyny i prachové částice. Proto je provoz kamen ekologický a zároveň velmi ekonomický. Kamna mají pečeť Eco -Label a splňují vysoké požadavky na ochranu životního prostředí jak při jejich výrobě, tak při topení.
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | litina |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 5,8 kW |
| Maximální výkon: | 6,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 230,0 m3 |
| Účinnost: | 79,0 % |
| Průměr odkouření: | 120 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 580,0 mm |
| Hmotnost: | 113,0 kg |
| Maximální délka polen: | 33,0 cm |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 100,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr v mm (š./v./hl): | 451/753/386 |