Krbová vložka Morso 5660 - černý lak, s čistým spalováním a masivním litinovým rámem.
| Výrobce | Morso |
| Kód produktu | 5660 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 120 měsíců |
Litinová krbová vložka Morso 5660 - černý lak s čelním prosklením představuje moderní topidlo s čistým spalováním, perfektní regulací a masivním litinovým rámem. Tato vložka se řadí mezi nejekologičtější krbové vložky na světě. Proto je vhodná jak do nových obestaveb, tak do rekonstrukcí otevřených krbů, jelikož má opláštění pro proudění ohřátého vzduchu a nemá pevné nohy, takže ji lze usadit na sokl. Výkon vložky je 7,3 (4-8) kW.
Kouřovod pr. 155 mm je vyveden šikmo dozadu pod úhlem 45° pro horní nebo zadní napojení pomocí kolena 45°. V zadní části je příruba pro napojení externího sání vzduchu pr. 125 mm, který se
rozděluje ke dřevu, na oplach skla a do trysek v zadní stěně pro čisté dopalování zbytkových částic.
Dno je plné, bez roštu, ohniště je vyloženo vermikulitem.
Možnost dodání krbové vložky včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | Litina |
| Prosklení: | Rovné |
| Nominální výkon: | 7,3 kW |
| Maximální výkon: | 8,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 160,0 m3 |
| Účinnost: | 82,0 % |
| Obrat paliva/hodinu: | 2,0 kg |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Hmotnost: | 125,0 |
| Maximální délka polen: | 50,0 cm |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 125,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr v mm (š./v./hl.): | 710/586/436 |