Litinová krbová kamna Morso 3116 s čistým spalováním
vhodná do menších prostor.
| Výrobce | Morso |
| Kód produktu | 3116 |
| Dostupnost | do týdne |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 120 měsíců |
Sálavá litinová kamna Morsø 3116 s velkým prosklením a jemným žebrováním na bocích jsou malá krbová kamna na dřevo, která mají ideální velikost a výkon 3 - 6 kW pro vytápění menších prostor - bytů, chat nebo chalup.
Firma Morso dodržuje při výrobě krbových kamen přísné požadavky na ochranu životního prostředí. Do spalovací komory je přiváděn terciální vzduch, který podporuje hoření škodlivých prachových částic a plynů, které by jinak unikaly do ovzduší. Primární a sekundární vzduch se reguluje kolečkem na dvířkách, terciální vzduch je přiváděný přes zadní stěnu a je přednastaven z výroby.
Kamna mají možnost připojení externího přívodu vzduchu (cena adaptéru 2800,-Kč s DPH).
Kamna jsou vybavena pohyblivým roštem a popelníkem a límcem pod dvířky pro zachycení popela. Ohniště je vyloženo vermikulitovými tvarovkami. Kouřovod pr. 120 mm je možné napojit nahoru nebo dozadu.
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | litina |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 5,8 kW |
| Maximální výkon: | 6,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 230,0 m3 |
| Účinnost: | 80,0 % |
| Průměr odkouření: | 120 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 618,0 mm |
| Hmotnost: | 95,0 kg |
| Maximální délka polen: | 33,0 cm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr v mm (š./v./hl): | 440/728/445 |