Litinová krbová kamna Morso 1010 s čistým spalováním
vhodná do menších prostor.
| Výrobce | Morso |
| Kód produktu | 1010 |
| Dostupnost | do týdne |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 120 měsíců |
Sálavá litinová kamna Morsø 1010 s žebrovanými boky jsou malá krbová kamna na dřevo, která mají ideální velikost a výkon 3 - 6 kW pro vytápění menších prostor - bytů, chat nebo chalup.
Firma Morso dodržuje při výrobě krbových kamen přísné požadavky na ochranu životního prostředí. Proto zcela zásadním způsobem inovovala spalovací systém těchto známých klasických sálavých krbových kamen. Do spalovací komory je přiváděn vzduch, který podporuje hoření škodlivých prachových částic a plynů, které by jinak unikaly do ovzduší. Primární a sekundární vzduch se reguluje kolečky na dvířkách, terciální vzduch je přiváděný přes zadní stěnu a je přednastaven z výroby.
Na dně kamen je pevný litinový rošt s popelníkem, vystýlka ohniště je z vermikulitových tvarovek. Kouřovod pr. 120 mm je možné napojit nahoru nebo dozadu.
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | litina |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 4,9 kW |
| Maximální výkon: | 6,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 90,0 m3 |
| Účinnost: | 84,0 % |
| Průměr odkouření: | 120 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 592,0 mm |
| Hmotnost: | 70,0 kg |
| Maximální délka polen: | 30,0 cm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr v mm (š./v./hl): | 388/703/438 |