Krbová kamna Molde - obklad Kunstein Grau s možností osazení dodatečné akumulační hmoty jsou vhodná pro nízkoenergetické domy.
| Výrobce | Haas + Sohn |
| Kód produktu | 0424617420000 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Moderní ocelová krbová kamna MOLDE - obklad Kunststein Grau (litý beton) s oblými ocelovými boky můžete umístit k rovné stěně, do rohu i do středu pokoje.
Kamna MOLDE jsou vhodná do nízkoenergetických domů. Boční betonový obklad je akumulační
a po vyhasnutí ohně ještě delší dobu pomalu sálá do prostoru.
Velké sklo dvířek je na vnitřní straně oplachováno přívodem sekundárního vzduchu, což zabraňuje usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami, na dně je rošt s popelníkem. Regulace primárního, sekundárního i terciálního přívodu vzduchu je jedním ovládacím prvkem pod dvířky. Díky centrálnímu přívodu externího vzduchu do topeniště není spotřebováván vzduch z interiéru . Externí přívod vzduchu je uzavíratelný, aby nedocházelo k tepelným ztrátám.
Konstrukce kamen umožňuje zapojení horního nebo zadního odvodu spalin.
Do horní části kamen nad ohniště lze doplnit akumulační sadu (57 kg) pro prodloužení doby sálání tepla v době po vyhasnutí ohně.
Ve spodní části kamen je uzavíratelný úložný prostor na dřevo.
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 6,0 kW |
| Maximální výkon: | 6,3 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 115,0 m3 |
| Účinnost: | 81,0 % |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 1 070,9 mm |
| Hmotnost: | 233,0 kg |
| Maximální délka polen: | 33,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 1,8 kg |
| Dodatečná akumulace: | Ano |
| Hmotnost akumulačních prvků: | 57,0 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 100,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr (š./v./hl.): | 589/1177/482 |