Kachlová krbová kamna Matera - kachle slonová kost s terciálním spalováním a širokým ohništěm.
| Výrobce | Haas + Sohn |
| Kód produktu | 0435215200000 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Kachlová krbová kamna MATERA - kachle slonová kost jsou kamna rustikálního designu, ale s moderním terciálním spalováním. Kamna s širokým ohništěm apolena dlouhá až 50 cm a kachlovým soklem jsou vhodná jak pro vytápění rodinných domů, tak pro chaty a chalupy.
Díky centrálnímu přívodu externího vzduchu do topeniště není spotřebováván vzduch z interiéru.
Velké sklo dvířek je na vnitřní straně oplachováno přívodem sekundárního vzduchu, což zabraňuje usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami, na dně je rošt s popelníkem. Regulace primárního a sekundárního přívodu vzduchu je jedním ovládacím prvkem pod dvířky. Konstrukce kamen umožňuje zapojení pouze horního odvodu spalin.
Pozor - tato kamna mají odkouření pr. 160 mm !
Do kamen Matera je možné doplnit akumulační sadu (92 kg) pro prodloužení předávání tepla do prostoru.
Kamna Matera jsou v nabídce v provedení kachle slonová kost, zelená amedovník.
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel+keramika |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 7,0 kW |
| Maximální výkon: | 7,9 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 140,0 m3 |
| Účinnost: | 78,0 % |
| Průměr odkouření: | 160 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Hmotnost: | 287,0 kg |
| Maximální délka polen: | 50,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 2,4 kg |
| Dodatečná akumulace: | Ano |
| Hmotnost akumulačních prvků: | 92,0 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 100,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr (š./v./hl.): | 963/1100/622 |