Teplovodní krbová kamna Mantova AL II - černý plech, béžová dlažba o výkonu 7,4 kW do vody.
| Výrobce | Haas + Sohn |
| Kód produktu | 0433715150000 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Ocelová teplovodní krbová kamna Mantova AL II s výměníkem - černý plech, béžová dlažba jsou jednoduchá kamna s úložným prostorem na dřevo ve spodní části.
Celkový výkon kamen je 10 kW, z toho 7,4 kW do vody a cca 2,6 kW do okolního prostoru.
Ohniště kamen je vyloženo šamotem, na dně je rošt s popelníkem. Primární vzduch přichází
pod rošt, sekundární vzduch oplachuje sklo a terciální vzduch v zadní části kamen zajišťuje
dopalování zbytkových částic. Externí vzduch pro hoření přichází do kamen přírubou pr.100 mm
v zadní stěně. Množství vzduchu se reguluje jedním ovládacím prvkem .
Kouřovod je pr. 150 mm horní.
Kamna nejsou vybavena chladicí smyčkou.
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel+keramika |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 10,0 kW |
| Teplovodní výměník: | Ano |
| Výkon výměníku: | 7,4 kW |
| Objem vody ve výměníku: | 14,0 l |
| Vytápěcí schopnost: | 181,0 m3 |
| Účinnost: | 80,0 % |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 815,0 mm |
| Hmotnost: | 134,0 kg |
| Maximální délka polen: | 30,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 2,7 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 100,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr v mm (š./v./hl): | 506/962/595 |