Litinová krbová kamna Manchester černý lak - boční přikládací dvířka jsou největší kamna firmy Hergom.
| Výrobce | Hergom |
| Kód produktu | HER-2073000 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 48 měsíců |
Litinová sálavá kamna Manchester černý lak jsou jednoplášťová kamna
tradičního designu, s velkým prosklením a bočními výklopnými přikládacími
dvířky na levé straně pro snadné přikládání velkých polen.
Výkonem 12,6 kW jsou kamna vhodná do velkých interiérů.
Krásná struktura litiny a jednoduché linie vyniknou v každé domácnosti.
Kamna mají dvojitou litinovou konstrukci a vestavěný zadní tepelný štít,
Díky štítu funguje model Manchester jako konvexní komora, která umožňuje
cirkulaci vzduchu uvnitř. Ohřátý vzduch následně proudí zpět do místnosti.
Výborně fungující systém sekundárního spalování nabízí vysoký výkon s nižší
spotřebou dřeva.
Ohniště kamen je vyloženo mastkovými akumulačními tvarovkami, na dně
je rošt s popelníkem, Ovládání primárního vzduchu pod rošt a sekundárního
vzduchu na oplach skla Airwash je jednou páčkou ve spodní části.
Kamna lze připojit na externí přísávání vzduchu při objednání adaptéru
(volitelné příslušenství).
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | litina |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 12,6 kW |
| Maximální výkon: | 17,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 320,0 m3 |
| Účinnost: | 80,1 % |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 657,0 mm |
| Hmotnost: | 236,0 kg |
| Maximální délka polen: | 55,0 cm |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 80,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr v mm (š./v./hl.) : | 770/780/600 |