Krbová kamna LUGO N 02 - kámen s kamenným obkladem a ocelovým rámem dvířek.
| Výrobce | Romotop |
| Kód produktu | LUGO N 02 |
| Dostupnost | 4-6 týdnů |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Krbová kamna LUGO N 02 - kámen jsou kamna tvaru elipsy s kamenným obkladem boků a horní desky z přírodního šedého mastku. Mastek je akumulační materiál, který dlouho drží teplo a pozvolna ho předává do prostoru. Kamna LUGO jsou vhodná do nízkoenergetických staveb.
Díky centrálnímu přívodu externího vzduchu do topeniště není spotřebováván vzduch z interiéru. Konstrukce kamen umožňuje zapojení horního nebo zadního odvodu spalin. Oblé sklo dvířek je na vnitřní straně oplachováno přívodem sekundárního vzduchu, což zabraňuje usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami, na dně je rošt s popelníkem. Regulace primárního a sekundárního přívodu vzduchu je jedním ovládacím prvkem pod dvířky.
Nad ohništěm je malá odkládací římsa, např. pro hrnek s čajem.
Ve spodní části je uzavíratelný dřevník pro uložení třísek a podpalu.
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel+mastek |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 5,7 kW |
| Maximální výkon: | 7,4 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 160,0 m3 |
| Účinnost: | 82,0 % |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 922,0 mm |
| Hmotnost: | 188,0 kg |
| Maximální délka polen: | 33,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 2,2 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 125,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměry (š./v./hl.): | 550/1224/438 |