Moderní krbová kamna Luca Cook s velkou varnou deskou a velkým prosklením.
| Výrobce | Austroflamm |
| Kód produktu | 085001 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
LUCA COOK - s varnou deskou jsou moderní kamna s velkým čelním prosklením, která díky výkonu 7-8 kW vyhřejí velký prostor a horní desku využijete pro uvaření jídla ! Litinová dvířka mají kliku z elegantního dřeva a společně se zaoblenými rohy vytváří mimořádnou kombinaci.
V horní části kamen jsou štěrbiny pro konvekční proudění teplého vzduchu.
Ohniště je vyloženo akumulačními deskami Keramott, na dně je litinový rošt s hlubokým popelníkem,
regulace hoření je jednou páčkou na čelní straně kamen. Na boční straně je přepínací klapka pro směrování spalin na topení nebo pod horní desku na vaření.
Kouřovod pr. 130 mm lze napojit nahoru nebo dozadu, externí přísun vzduchu je ze zadní nebo spodní strany.
Volitelné příslušenství: madlo kolem horní varné plotny.
Doporučené palivo: dřevo, lisované ekobrikety.
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel+litina |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 7,0 kW |
| Maximální výkon: | 8,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 210,0 m3 |
| Účinnost: | 81,0 % |
| Průměr odkouření: | 130 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 852,0 mm |
| Hmotnost: | 135,0 kg |
| Maximální délka polen: | 40,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 1,7 kg |
| Varná plotýnka: | Ano |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 125,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměry v mm (š./v./hl.) : | 487/931/493 |