Krbová kamna Luanco N 01 AKUM - keramika s horním nástavcem, keramickou horní deskou a ocelovým rámem dvířek.
| Výrobce | Romotop |
| Kód produktu | LUANCO N 01 A |
| Dostupnost | 4-6 týdnů |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Krbová kamna LUANCO 01 AKUM - keramika jsou štíhlá vysoká kamna tvaru válce s horním nástavcem a masivní horní keramickou deskou. Barvu keramiky si můžete vybrat ze 16-ti barevných odstínů.
Kamna Luanco N 01 Akum jsou vhodná do nízkoenergetických staveb.
Do horní části kamen nad ohniště lze doplnit akumulační tvarovky (30 kg) pro prodloužení doby sálání tepla v době po vyhasnutí ohně.
Díky centrálnímu přívodu externího vzduchu do topeniště není spotřebováván vzduch z interiéru. Konstrukce kamen umožňuje zapojení horního nebo zadního odvodu spalin. Oblé sklo dvířek je na vnitřní straně oplachováno přívodem sekundárního vzduchu, což zabraňuje usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami, na dně je rošt s popelníkem. Regulace primárního a sekundárního přívodu vzduchu je jedním ovládacím prvkem pod dvířky.
Ve spodní části je uzavíratelný dřevník pro uložení třísek a podpalu.
Na dřevěnou nebo vinylovou podlahu můžete položit před kamna přísuvné obloukové sklo tl. 6 mm, které ochrání podlahu před poškozením.
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel+keramika |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 5,7 kW |
| Maximální výkon: | 7,4 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 150,0 m3 |
| Účinnost: | 81,0 % |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 1 376,0 mm |
| Hmotnost: | 173,0 kg |
| Maximální délka polen: | 40,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 1,6 kg |
| Dodatečná akumulace: | Ano |
| Hmotnost akumulačních prvků: | 30,0 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 125,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměry (š./v./hl.): | 468/1584/468 |