Modulární designový krb Lera C GH - keramika s třístranným prosklením a horním nástavcem s možností akumulace je vhodný do menších interiérů.
| Výrobce | Romotop |
| Kód produktu | LERXDHC 10 |
| Dostupnost | 4-6 týdnů |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Modulární designový krb LERA C GH - keramika s horním nástavcem, s podtmaveným třístranným
prosklením je konvekční krb s ocelovým pláštěm s obkladem z velkoplošných keramických kachlí.
Keramický obklad se během topení nahřeje a delší dobu sálá mírné teplo do prostoru.
Barvu kachle si můžete vybrat z cca 48 odstínů.
Díky modulárnímu řešení konstrukce je instalace logicky uspořádaná
a rychlá, většinou bez nutnosti stavebního zásahu zabere cca 1 den. Výkon krbu je 5,8 kW (2,9 - 7,5 kW).
Jádrem krbu je krbová vložka Romotop Heat s třístranným prosklením a bočním otvíráním
čelních dvířek, boční skla jsou dvojitá, Ohniště je vyložené šamotovými deskami, v horní
části je systém deflektorů Double Spin pro vyšší účinnost spalování, na dně je rošt a popelník,
externí přisávání vzduchu ve spodní části je dozadu nebo dolů pomocí kolena 90°, regulace hoření je jednou páčkou pod dvířky.
Kouřovod pr. 150 mm lze napojit nahoru nebo dozadu. Záklop obestavby tvoří odvětrávací mřížka,
přes kterou do prostoru proudí ohřátý vzduch,
Do horního nástavce je možné navíc osadit akumulační sadu (73 kg) pro prodloužení předávání
tepla do prostoru.
Krb splňuje nejpřísnější ekologické normy dle směrnice Ecodesign.
Možnost dodání krbu včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál pláště: | keramické kachle |
| Nominální výkon: | 5,8 kW |
| Maximální výkon: | 7,5 kW |
| Dávka paliva: | 1,7 kg |
| Dodatečná akumulace: | Ano |
| Hmotnost akumulační sady: | 73,0 kg |
| Účinnost: | 81,0 % |
| Hmotnost: | 255,0 kg |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 1 456,0 mm |
| Externí přísun vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 125,0 mm |
| Maximální délka polen: | 40,0 cm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměry v mm (š./v./hl): | 600/1697/451 |