Modulární designový krb Lera C G - keramika s třístranným prosklením je vhodná do menších interiérů.
| Výrobce | Romotop |
| Kód produktu | LERXDC 10 |
| Dostupnost | 4-6 týdnů |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Modulární designový krb LERA C G - keramika s podtmaveným třístranným
prosklením je konvekční krb s ocelovým pláštěm s obkladem z velkoplošných kachlí.
Karemický obklad se během topení nahřeje a delší dobu sálá mírné teplo do prostoru.
Barvu kachle si můžete vybrat z cca 48 odstínů.
Díky modulárnímu řešení konstrukce je instalace logicky uspořádaná
a rychlá, většinou bez nutnosti stavebního zásahu zabere cca 1 den. Výkon krbu je 5,8 kW (2,9 - 7,5 kW).
Jádrem krbu je krbová vložka Romotop Heat s třístranným prosklením a bočním otvíráním
čelních dvířek, boční skla jsou dvojitá, Ohniště je vyložené šamotovými deskami, v horní
části je systém deflektorů Double Spin pro vyšší účinnost spalování, na dně je rošt a popelník,
externí přisávání vzduchu ve spodní části je dozadu nebo dolů pomocí kolena 90°, regulace hoření je jednou páčkou pod dvířky.
Kouřovod pr. 150 mm lze napojit nahoru. Záklop obestavby tvoří odvětrávací mřížka,
přes kterou do prostoru proudí ohřátý vzduch,
Krb splňuje nejpřísnější ekologické normy dle směrnice Ecodesign.
| Materiál pláště: | keramické kachle |
| Nominální výkon: | 5,8 kW |
| Maximální výkon: | 7,5 kW |
| Dávka paliva: | 1,7 kg |
| Účinnost: | 81,0 % |
| Hmotnost: | 228,0 kg |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Externí přísun vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 125,0 mm |
| Maximální délka polen: | 40,0 cm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměry v mm (š./v./hl): | 600/1452/451 |