Krbová kamna Laros Piccolo - černý lak jsou vhodná pro nízkoenergetické domy.
| Výrobce | Haas + Sohn |
| Kód produktu | 0424617500000 |
| Dostupnost | do týdne |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Moderní ocelová krbová kamna LAROS PICCOLO - černý lak s oblými ocelovými boky můžete umístit k rovné stěně, do rohu i do středu pokoje.
Kamna LAROS PICCOLO jsou vhodná do nízkoenergetických domů.
Velké sklo dvířek je na vnitřní straně oplachováno přívodem sekundárního vzduchu, což zabraňuje usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami, na dně je rošt s popelníkem. Regulace primárního, sekundárního i terciálního přívodu vzduchu je jedním ovládacím prvkem pod dvířky. Díky centrálnímu přívodu externího vzduchu do topeniště není spotřebováván vzduch z interiéru . Externí přívod vzduchu je uzavíratelný, aby nedocházelo k tepelným ztrátám.
Konstrukce kamen umožňuje zapojení horního nebo zadního odvodu spalin.
Ve spodní části kamen je otevřený úložný prostor na dřevo. Dřevník můžete uzavřít zakoupením spodních dvířek (volitelné příslušenství).
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 6,0 kW |
| Maximální výkon: | 6,3 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 115,0 m3 |
| Účinnost: | 81,0 % |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 825,0 mm |
| Hmotnost: | 126,0 kg |
| Maximální délka polen: | 33,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 1,9 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 100,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr (š./v./hl.): | 589/964/482 |