Krbová kamna Laros Grande - černý lak s možností osazení dodatečné akumulační hmoty jsou vhodná pro nízkoenergetické domy.
| Výrobce | Haas + Sohn |
| Kód produktu | 0424617400000 |
| Dostupnost | do týdne |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Moderní ocelová krbová kamna LAROS GRANDE - černý lak s oblými ocelovými boky můžete umístit k rovné stěně, do rohu i do středu pokoje.
Kamna LAROS GRANDE jsou vhodná do nízkoenergetických domů.
Velké sklo dvířek je na vnitřní straně oplachováno přívodem sekundárního vzduchu, což zabraňuje usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami, na dně je rošt s popelníkem. Regulace primárního, sekundárního i terciálního přívodu vzduchu je jedním ovládacím prvkem pod dvířky. Díky centrálnímu přívodu externího vzduchu do topeniště není spotřebováván vzduch z interiéru . Externí přívod vzduchu je uzavíratelný, aby nedocházelo k tepelným ztrátám.
Konstrukce kamen umožňuje zapojení horního nebo zadního odvodu spalin.
Do horní části kamen nad ohniště lze doplnit akumulační sadu (57 kg) pro prodloužení doby sálání tepla v době po vyhasnutí ohně.
Ve spodní části kamen je otevřený úložný prostor na dřevo. Dřevník mžete uzavřít zakoupením spodních dvířek.
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 6,0 kW |
| Maximální výkon: | 6,4 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 115,0 m3 |
| Účinnost: | 81,0 % |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 988,0 mm |
| Hmotnost: | 141,0 kg |
| Maximální délka polen: | 33,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 1,9 kg |
| Dodatečná akumulace: | Ano |
| Hmotnost akumulačních prvků: | 57,0 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 100,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr (š./v./hl.): | 589/1177/482 |