Krbová kamna Laredo H - plech s horním nástavcem, ocelovým pláštěm a designovým prosklením dvířek.
| Výrobce | Romotop |
| Kód produktu | LARXEH 30 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Krbová kamna LAREDO H - plech jsou kamna tvaru elipsy s horním nástavcem a ocelovým
pláštěm v černé barvě. Kamna Laredo H jsou vhodná do nízkoenergetických staveb.
Do horní části kamen nad ohniště lze doplnit akumulační tvarovky (73 kg) pro prodloužení doby sálání tepla v době po vyhasnutí ohně.
Kamna jsou rozměrově stejná jako kamna Evora H, ale mají designové prosklení oblých dvířek.
Díky centrálnímu přívodu externího vzduchu do topeniště není spotřebováván vzduch z interiéru. Konstrukce kamen umožňuje zapojení horního nebo zadního odvodu spalin. Moderní potištěné sklo dvířek je na vnitřní straně oplachováno přívodem sekundárního vzduchu, což zabraňuje usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami, na dně je rošt s popelníkem. Regulace primárního a sekundárního přívodu vzduchu je jedním ovládacím prvkem pod dvířky.
Na horní desce je zavírací mřížka pro konvekční proudění ohřátého vzduchu.
Ve spodní části je uzavíratelný dřevník pro uložení třísek a podpalu.
Na dřevěnou nebo vinylovou podlahu můžete položit před kamna přísuvné obloukové sklo tl. 6 mm, které ochrání podlahu před poškozením.
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 5,1 kW |
| Maximální výkon: | 6,6 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 150,0 m3 |
| Účinnost: | 81,0 % |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 1 141,0 mm |
| Hmotnost: | 126,0 kg |
| Maximální délka polen: | 35,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 1,5 kg |
| Dodatečná akumulace: | Ano |
| Hmotnost akumulačních prvků: | 73,0 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 125,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměry (š./v./hl.): | 528/1320/398 |