Kachlová krbová kamna Laredo F - keramika s obkladem z moderních keramických kachlí a designovým prosklením dvířek.
| Výrobce | Romotop |
| Kód produktu | LAFXE 10 |
| Dostupnost | 4-6 týdnů |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Krbová kamna LAREDO F - keramika jsou kamna ve tvaru kvádru s moderním kachlovým obkladem.
Na výběr je 16 barevných glazur. Snadno tak kamna sladíte s vaším interiérem, kde mohou krásně vynikat. Kamna Laredo F jsou vhodná do nízkoenergetických staveb.
Kamna Laredo F mají stejné parametry jako kamna Laredo, ale mají rovné boky i čelní stranu.
Díky centrálnímu přívodu externího vzduchu do topeniště není spotřebováván vzduch z interiéru. Konstrukce kamen umožňuje zapojení horního nebo zadního odvodu spalin. Moderní potištěné sklo dvířek je na vnitřní straně oplachováno přívodem sekundárního vzduchu, což zabraňuje usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami, na dně je rošt s popelníkem. Regulace primárního a sekundárního přívodu vzduchu je jedním ovládacím prvkem pod dvířky.
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel+keramika |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 5,1 kW |
| Maximální výkon: | 6,6 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 150,0 m3 |
| Účinnost: | 81,0 % |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 871,0 mm |
| Hmotnost: | 124,0 kg |
| Maximální délka polen: | 30,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 1,4 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 125,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměry (š./v./hl.): | 520/1004/318 |