Krbová deska Ortner 500x250x35 mm
| Výrobce | Ortner |
| Kód produktu | OR-1300000 |
| Dostupnost | 2 týdny |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Krbová deska Ortner 500x250x35 mm je extrémně rozměrově a tvarově přesná,
což napomáhá k rychlému provedení stavby. Je vhodná pro současné nízkoenergetické
a pasivní domy, jelikož díky speciálnímu složení odevzdává naakumulované teplo
příjemným sáláním dlouhodobě a rovnoměrně do místnosti.
| Hmotnost: | 6,4 kg |
| Objemová hmotnost: | 1 400,0 kg/m3 |
| Teplota použití: | 350,0 °C |
| Rozměr v mm (dl./v./tl.):: | 500/250/35 |
| Tepelná vodivost při 35°C:: | 0,68 W/mK |
| Tepelná kapacita desky při 70°: | 0,6 kWh/m2 |