Kuchyňský sporák Klaudie VSP-9112 bordo pravý
s proskleným ohništěm i troubou.
| Výrobce | KVS Moravia |
| Kód produktu | VSP-9112.4382 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Ocelový kuchyňský sporák KLAUDIE VSP-9112 bordo pravý patří mezi největší sporáky KVS Moravia. Tento model má prosklená dvířka trouby i topeniště . Výkonem 7 - 10 kW je velice populární do kuchyní na chaty a chalupy, kde na něm uvaříte, upečete, ale i vyhřejete i větší obytný prostor. Také jej můžete zakomponovat do kuchyňské linky. Sporák má dvouplášťovou konstrukci, která zajiš'tuje konvekční proudění vzduchu.
Topeniště je rozměrné, litinové a přestavitelné na letní a zimní provoz uložením otočného roštu do spodní polohy, takže je pak na větší dávku paliva. Pod roštem je snadno odnímatelný popelník. Ocelová plotna v nerezovém rámu je precizně zabroušena. Z čelní strany je chromované madlo.
Pečící trouba o velikosti 300x250x430 mm je na pravé straně a je smaltovaná, takže povrch je odolný proti propálení a snadno se udržuje. Ve dvířkách trouby je integrovaný teploměr pro rychlou a přesnou kontrolu teploty. Součástí dodávky je nerezový rošt do trouby a pečící plech.
Sporák je vybaven mechanickou přepínací klapkou pro vaření nebo vaření a pečení. Spaliny tak odchází z topeniště rovnou pod plotnou do komínu a nebo pod plotnou a kolem celé pečící trouby a následně v zadní části do komínu.
Vývod kouřovodu je vpravo - horní, boční nebo zadní.
Regulace výkonu sporáku je pomocí otočného kolečka ve spodních dvířkách k popelníku.
Ve spodní části sporáku je výsuvná zásuvka pro uložení dřeva.
Barevné varianty smaltovaného pláště jsou: zelená, bordo, béžová, antracitová, světla šedá
Možnost dodání sporáku včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel+litina |
| Nominální výkon: | 7,0 kW |
| Rozsah výkonu: | 10,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 150,0 m3 |
| Účinnost: | 80,6 % |
| Průměr kouřovodu: | 120 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 735,0 mm |
| Odkouření boční: | Ano |
| Trouba: | Ano |
| Provedení: | ohniště vpravo |
| Hmotnost: | 175,0 kg |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Obrat paliva: | 2,0 kg/h |
| Maximální délka polen: | 45,0 cm |
| Rozměr v mm: (š./v./hl.): | 924/850/600 |
| Rozměr trouby v mm: (š./v./hl.: | 300/250/430 |