Kachlová kamna Karelie a širokým ohništěm jsou vhodná do větších interiérů.
| Výrobce | ABX |
| Kód produktu | Karelie-zelená |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Kachlová krbová kamna Karelie - kachle zelená klasického vzhledu, s širokým ohništěm na polena dlouhá až 50 cm jsou výkonem 10 kW (5-12 kW) vhodná pro vytápění větších rodinných domů,
chat a chalup.
Kachlový plášť v barvách zelená, hnědá, perle a písková po natopení delší dobu předává teplo sáláním do prostoru. Spodní sokl je bílý omítaný s prostorem na uložení dřeva.
V horní ocelové desce jsou otvory pro konvekční proudění teplého vzduchu.
Ohniště kamen je vyloženo šamotem, na dně je rošt s popelníkem. Primární vzduch přichází
pod rošt, sekundární vzduch oplachuje sklo. Regulace hoření je z čelní strany pod dvířky,
Napojení na externí přisávání vzduchu je zadní nebo spodní, vývod kouřovodu pr. 150 mm
je horní nebo zadní.
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel+keramika |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 10,0 kW |
| Maximální výkon: | 12,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 240,0 m3 |
| Účinnost: | 80,0 % |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 1 195,0 mm |
| Hmotnost: | 235,0 kg |
| Maximální délka polen: | 55,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 3,0 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 100,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr (š./v./hl) v mm: | 940/1377/530 |