Krbová kamna Jubilee 20 - obklad pískovec Indian Night jsou ideálním řešením pro vytápění nízkoenergetických domů.
| Výrobce | Lotus |
| Kód produktu | LTS-10058 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 120 měsíců |
Konvekční krbová kamna Lotus Jubilee 20 - obklad pískovec Indian Night vynikají minimalistickým designem a oblými bočnicemi. Tmavě šedý kamenný obklad je z bočních stran a na horní desce.
Kamna s výkonem 4 kW nabízí velice precizní regulovatelnost výkonu (2-7 kW) , čisté spalování s vysokou účinností vč. oplachu skla sekundárním vzduchem a komfortní obsluhu jedním ovládacím prvkem. Pískovec je akumulační materiál, takže nahřátý plášť dlouhou dobu drží teplo. Kamna jsou proto vhodná do nízkoenergetických domů.
Předávání tepla je jednak konvekčním prouděním vzduchu (vzduch je nasáván ve spodní části kamen a ohřátý vychází z kamen v horní části), jednak sáláním nahřátých mastkových ploch.
Kamna mají dvířka s rovným prosklením. litinový rošt a popelník, vystýlku z vermikulitu,
Zavírání dvířek systémem Soft Close, otvírání dvířek je pomocí kliky na pravé straně. Design kliky si můžete zvolit - Classic, která je po celé výšce dvířek, Modern - madlo a Shape - ocelová plná klička. Regulace vzduchu je jedním prvkem pod dvířky. Samozřejmostí je možnost napojení externího přívodu vzduchu, kouřovod pr. 150 mm lze napojit nahoru nebo přímo dozadu.
Kamna Lotus splňují podmínky směrnice ECO DESIGN.
Na korpus kamen poskytuje výrobce prodlouženou záruku v délce 10 let.
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel+pískovec |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 4,0 kW |
| Maximální výkon: | 7,0 kW |
| Účinnost: | 81,0 % |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 820,0 mm |
| Hmotnost: | 127,0 kg |
| Maximální délka polen: | 30,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 1,1 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 80,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr (š./v./hl.): | 490/985/300 |