Krbová vložka Jotul I 620 FRL BP s třístranným
prosklením s čistým spalováním, s širokým ohništěm.
| Výrobce | Jotul |
| Kód produktu | 30051936 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Litinová krbová vložka Jotul I 620 FRL BP s třístranným prosklením
z modelové řady Jotul I 620 představuje moderní topidlo s čistým spalováním, perfektní
regulací, masivním litinovým rámem a světle smaltovanými litinovými
vnitřními díly, které zdůrazňují krásu hořícího ohně.
Dno vložky je plné bez roštu a popelníku, dvířka jsou samozavírací ,
kouřovod pr. 150 mm , ve spodní části je možnost napojení externího sání
vzduchu (zadní / spodní), který se rozděluje ke dřevu, na oplach skla a do
trysek v zadní stěně pro čisté dopalování zbytkových částic.
Tato kazetová vložka o výkonu 9 kW je vhodná jak do nových obestaveb,
tak do rekonstrukcí otevřených krbů díky odnímatelnému ozdobnému rámečku.
Přestože je to poměrně velká vložka, funguje perfektně i při sníženém výkonu 3,5 kW.
Volitelné příslušenství: nohy, sada pro externí sání vzduchu, zámek dvířek
pro kliku na levé straně .
Možnost dodání krbové vložky včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | Litina |
| Prosklení: | třístranné |
| Nominální výkon: | 9,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 400,0 m3 |
| Účinnost: | 77,0 % |
| Obrat paliva/hodinu: | 2,8 kg |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Hmotnost: | 153,0 |
| Maximální délka polen: | 60,0 cm |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 100,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr v mm (š./v./hl.): | 723/499/432 |