Krbová vložka Jotul I 570 Flat BP čelní sklo
s čistým spalováním a velkým výkonem 14 kW.
| Výrobce | Jotul |
| Kód produktu | 30023158 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Litinová krbová vložka Jotul I 570 Flat BP - černý lak s velkým čelním sklem je největší krbová vložky z nabídky firmy Jotul. Výkonem 14 kW (3-20 kw) je vhodná pro velké domy a nezaizolované objekty.
Krbová vložka má perfektní regulací, litinový rám a světle smaltované litinové vnitřní díly, které zdůrazňují krásu hořícího ohně.
Na dně vložky je pevný rošt a popelník, panty dvířek jsou na levé straně, klika je decentně schovaná ve spodní části rámečku. Regulace primárního vzduchu je ve spodní části dvířek, reguace oplachu skla
je v levém horním rohu nad dvířky.
Odkouření je pr. 200 mm , v horní části jsou dvě příruby pr. 80 mm pro připojení externího sání vzduchu. Litinové nohy jsou výškově stavitelné.
Volitelné příslušenství: popelník, ozdobný litinový rámeček 865x619 mm.
Možnost dodání krbové vložky včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | Litina |
| Prosklení: | Rovné |
| Nominální výkon: | 14,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 480,0 m3 |
| Účinnost: | 77,0 % |
| Obrat paliva/hodinu: | 4,4 kg |
| Průměr odkouření: | 200 mm |
| Hmotnost: | 220,0 |
| Maximální délka polen: | 55,0 cm |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 80,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr v mm (š./v./hl.): | 740/575/500 |