Krbová vložka Jotul I 520 FRL BP třístranné
prosklení, s čistým spalováním funguje
perfektně i při sníženém výkonu 3,5 kW.
| Výrobce | Jotul |
| Kód produktu | 30044746 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Litinová krbová vložka Jotul I 520 FRL BP s čelním, pravým a levým
bočním prosklením z modelové řady Jotul I 520 představuje moderní topidlo
s čistým spalováním, perfektní regulací, masivním litinovým rámem
a světle smaltovaným zadním vnitřním dílem, který umocňuje pohled
do ohně ze všech stran.
Tato kazetová vložka o výkonu 7 kW je vhodná jak do nových obestaveb,
tak do rekonstrukcí otevřených krbů. Přestože je to poměrně velká vložka,
funguje perfektně i při sníženém výkonu 3,5 kW.
Dno vložky je plné bez roštu a popelníku, dvířka jsou samozavírací ,
kouřovod pr. 150 mm lze napojit nahoru i dozadu (přetočením příruby),
ve spodní části je možnost napojení externího sání vzduchu, který se
rozděluje ke dřevu, na oplach skla a do trysek v zadní stěně pro čisté
dopalování zbytkových částic.
Volitelné příslušenství: nohy, sada pro externí sání vzduchu, zámek dvířek
pro kliku na levé straně.
Možnost dodání krbové vložky včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | Litina |
| Prosklení: | třístranné |
| Nominální výkon: | 7,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 280,0 m3 |
| Účinnost: | 77,0 % |
| Obrat paliva/hodinu: | 2,3 kg |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Hmotnost: | 110,0 |
| Maximální délka polen: | 50,0 cm |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 100,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr v mm (š./v./hl.): | 576/499/431 |