Krbová vložka Jotul I 400 Panorama BP obloukové sklo
s čistým spalováním funguje perfektně i při
sníženém výkonu 3,5 kW.
| Výrobce | Jotul |
| Kód produktu | 30023148 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Litinová krbová vložka Jotul I 400 Panorama BP s obloukovým sklem představuje moderní topidlo s čistým spalováním, perfektní regulací, litinovým rámem a vystýlkou z vermikulitu.
Boky vložky jsou zkosené, takže je vhodná i pro umístění do rohu místnosti.
Ohniště je bezroštové, dvířka se otevírají do boku, panty jsou na levé straně.
Litinové nožky jsou výškově stavitelné. Odkouření je pr. 150 mm, ve spodní části je možnost napojení externího sání vzduchu, který se rozděluje ke dřevu, na oplach skla a do trysek v zadní stěně pro čisté dopalování zbytkových částic.
Regulace primárního vzduchu je pod dvířky, regulace oplachu skla páčkou nad ohništěm.
Tato krbová vložka o výkonu 6 kW je vhodná jak do moderních obestaveb, tak do klasickýchh rustikálních krbů.
Volitelné příslušenství: , sada pro externí sání vzduchu.
Možnost dodání krbové vložky včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | Litina |
| Prosklení: | obloukové |
| Nominální výkon: | 6,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 225,0 m3 |
| Účinnost: | 78,0 % |
| Obrat paliva/hodinu: | 1,7 kg |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Hmotnost: | 125,0 |
| Maximální délka polen: | 40,0 cm |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 100,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr v mm (š./v.)hl.): | 640x492x516 |