Krbová kamna Jotul F 620 LB BP - nízký podstavec, černý lak
s třístranným prosklením a širokým ohništěm. Tento model můžete usadit na vyzděnou lavici.
| Výrobce | Jotul |
| Kód produktu | 30063336+51063404 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Krbová kamna Jotul F 620 LB BP - nízký podsstavec, černý lak s třístranným prosklením
představují moderní topidlo s čistým spalováním, perfektní regulací, masivním litinovým rámem
a světle smaltovanými litinovými vnitřními díly, které zdůrazňují krásu hořícího ohně.
Tento model má pouze nízký podstavec, takže jej můžete usadit přímo na vyzděnou lavici nebo podstavec. Na horní desce kamen je po celé ploše varná plotýnka pro ohřátí pokrmů.
Sklo dvířek je pokovené tenkou vrstvou, která je chrání proti zašpinění. Kamna mají v zadní části systém trysek pro dohořívání zbytkových částic - tzv. CB systém, dno je plné litinové.
Vzduch se rozděluje pod dřevo, na oplach skla a do zadní stěny do CB trysek. Regulace hoření je jednou páčkou pod dvířky .
Kouřovod př. 150 mm lze napojit pouze nahoru. Externí přívod vzduchu pr. 80/100 mm
může být zadní nebo spodní,
Příslušenství na objednávku: sada pro externí přívod vzduchu pr. 80 mm/100 mm,
Tato kamna o výkonu 8,7 kW jsou vhodná jak do nových obestaveb, tak do starších domů.
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | litina |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 8,7 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 330,0 m3 |
| Účinnost: | 77,0 % |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Hmotnost: | 174,0 kg |
| Maximální délka polen: | 60,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 2,7 kg |
| Varná plotýnka: | Ano |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 100,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměry v mm:: | 724/536/446 |