Krbová kamna Jotul F 620 B High Top BP - s nástavcem pro akumulační prostence, na podstavci, černý lak , s třístranným prosklením a širokým ohništěm.
| Výrobce | Jotul |
| Kód produktu | 30063336+51063357+51063455 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Krbová kamna Jotul F 620 B High Top BP - nástavec HT, podstavec, černý lak s třístranným prosklením představují moderní topidlo s čistým spalováním, perfektní regulací, masivním litinovým rámem a světle smaltovanými litinovými vnitřními díly, které zdůrazňují krásu hořícího ohně.
Kamna jsou vyšší o horní nástavec HT (celková výška kamen je 1340 mm !), do kterého je možné osadit 6 kusů akumulačních prstenců ( hmotnost 60 kg), Prstence se během topení nahřejí a potom dlouhou dobu příjemně sálají do prostoru.
Sklo dvířek je pokovené tenkou vrstvou, která je chrání proti zašpinění. Kamna mají v zadní části systém trysek pro dohořívání zbytkových částic - tzv. CB systém, dno je plné litinové.
Vzduch se rozděluje pod dřevo, na oplach skla a do zadní stěny do CB trysek. Regulace hoření je jednou páčkou pod dvířky .
Kouřovod př. 150 mm lze napojit nahoru nebo dozadu. Externí přívod vzduchu pr. 80/100 mm
může být zadní nebo spodní,
Příslušenství na objednávku: sada akumulačních prstenců, sada pro externí přívod vzduchu pr. 80 mm/100 mm, kryt externího přísunu vzduchu.
Tato kamna o výkonu 8,7 kW jsou vhodná pro vytápění větších interiérů.
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | litina |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 8,7 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 330,0 m3 |
| Účinnost: | 77,0 % |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 1 157,0 mm |
| Hmotnost: | 255,0 kg |
| Maximální délka polen: | 60,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 2,7 kg |
| Dodatečná akumulace: | Ano |
| Hmotnost akumulačních prvků: | 60,0 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 100,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměry v mm:: | 724/1340/546 |