"Malý obr" - malá, ale výkonná litinová kamna Jotul F 602 ECO BP černý lak !
| Výrobce | Jotul |
| Kód produktu | 30054879 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Krbová kamna Jotul F 602 ECO BP - černý lak jsou malá sálavá litinová kamna
klasického designu, Design těchto kamen byl vytvořen koncem 30. let 20. století.
Od té doby prošel model řadou technologických úprav a vylepšení až do dnešní
podoby s moderním čistým spalováním (CB) a nově také možností připojení
externího přívodu vzduchu pr. 80 mm pomocí adaptéru.
Jøtul F 602 jsou vysoce účiná kamna na dřevo s praktickou varnou plotýnkou
a prosklenými dvířky. Kamna mají plné dno bez roštu a popelníku, v horní části
je systém trysek pro dohořívání zbytkových částic - tzv. CB systém, ohniště je
vyloženo litinovými deskami , regulace hoření je jednou páčkou pod dvířky .
Příslušenství na objednávku: adaptér pro externí přívod vzduchu pr. 80 mm,
kryt přívodu externího vzduchu, druhá varná plotýnka (průměr 125 mm) místo
horního připojení kouřovodu, boční konvekční štít.
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | litina |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 4,9 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 200,0 m3 |
| Účinnost: | 81,0 % |
| Průměr odkouření: | 125 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 547,0 mm |
| Hmotnost: | 86,0 kg |
| Maximální délka polen: | 40,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 1,4 kg |
| Varná plotýnka: | Ano |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 80,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměry (š./v./hl): | 320/637/540 |