Krbová kamna Jotul F 520 HIGH TOP BP - černý lak
s nástavcem pro akumulační prstence a s třístranným prosklením, na otevřeném podstavci.
| Výrobce | Jotul |
| Kód produktu | 30049347+51053360 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Krbová kamna Jotul F 520 High Top BP - nástavec HT, podstavec, černý lak s třístranným prosklením představují moderní topidlo s čistým spalováním, perfektní regulací, masivním litinovým rámem a světle smaltovanými litinovými vnitřními díly, které zdůrazňují krásu hořícího ohně. Ve spodní části je dostatek prostoru pro uložení dřeva.
Do horního nástavce můžete osadit akumulační prstence - 6 ks /60 kg (příslušenství na objednávku), do kterých se během topení ukládá teplo, které se pak postupně uvolňuje do prostoru až 12 hodin.
Sklo dvířek je pokovené tenkou vrstvou, která je chrání proti zašpinění. Kamna mají v zadní části systém trysek pro dohořívání zbytkových částic - tzv. CB systém, dno je plné litinové.
Vzduch se rozděluje pod dřevo, na oplach skla a do zadní stěny do CB trysek. Regulace hoření je jednou páčkou pod dvířky .
Kouřovod př. 150 mm lze napojit nahoru nebo dozadu. Externí přívod vzduchu pr. 80/100 mm
může být zadní nebo spodní,
Příslušenství na objednávku: sada 6 ks akumulačních prstenců, sada pro externí přívod
vzduchu pr. 80 mm/100 mm, kryt externího přívodu vzduchu, zámek dvířek pro levou stranu.
Tato kamna o výkonu 7 kW jsou vhodná jak do nových obestaveb, tak do starších domů.
Přestože je to poměrně velké ohniště, funguje perfektně i při sníženém výkonu 3,5 kW.
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | litina |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 7,5 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 350,0 m3 |
| Účinnost: | 77,0 % |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 1 024,0 mm |
| Hmotnost: | 201,0 kg |
| Maximální délka polen: | 50,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 2,3 kg |
| Dodatečná akumulace: | Ano |
| Hmotnost akumulačních prvků: | 60,0 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 80,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměry v mm:: | 594/1319/532 |